13 Temmuz 2014

Ukash Nedir

Ukash kart, İngiltere merkezli bir şirket tarafından internet üzerinden gerçekleşen alışverişler için piyasaya sürülmüş, güvenlik esaslı bir ön ödemeli sanal karttır. Ödeme yöntemi olarak dünya genelindeki binlerce sitede geçerli olan ukash kart, kredi kartı ya da diğer ödeme yöntemlerine alternatif olarak ortaya çıkmıştır. En güvenli ödeme yolu olan ukash kart, kimlik bilgilerinizi vermenize gerek olmadan ürün veya hizmet siparişlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz
özelliklere sahiptir.

Öncelikle ukash kartın Türkiye’de sadece internet sitelerinde satıldığını bilmeniz gerekir. Bu internet siteleri sizlere yapacağınız ödeme karşılığında ukash kart temin etmektedir. İçerisine harcamak istediğiniz kadar bir meblağı yüklediğinizde, size 19 haneli bir numara verilecektir.

Bu bir pin kodudur ve ödeme yapacağınız zaman uygun olan alana pin kodunuzu girmeniz gerekir. Bunun dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Kredi kartı kullanımında sizden hesap bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgilerinizin verilmesi ile dolandırıcılık olaylarının mağdurlarından olma ihtimaliniz her zaman mevcut olmaktadır. 

Ukash kart ise sizden hiçbir kişisel bilgi ya da banka bilgisi istemeden, dünya genelindeki internet sitelerinde ödeme yapabilme imkanı sunar. Bu karta sahip olabilmek için müşterilerinden kazandığı takdirle her zaman kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan www.karttr.com adresini kullanabilirsiniz.

Ukash kart hakkında sormak istediğiniz her soruyu, destek bölümünden iletebilir ve gereken yardımı alabilirsiniz. www.karttr.com ukash kartınıza yükleme yapmak istediğinizde ve nakit çekim işlemlerinizde sizlere gereken tüm desteği sağlamaktadır. Oyun sitelerinde, bahis sitelerinde; facebook, amazon, skype gibi dünyaca ünlü sitelerde kullanılabilen ukash kart, her geçen gün büyüyen müşteri kitlesi ile sağladığı katkıları da arttırmaya devam ediyor.

0 yorum :

Blogger-Bilgi.blogspt.com © 2013 | Ukash Kart

Destek: Ukash Nasıl Alınır

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Tema: Ukash Kart

Edit: Ukash Kart

Ukash Kart Resmi Satış Sitesi